İnsan Kaynakları

İş gücü planlaması, çalışan eğitimi ve kariyer gelişimi kurumun gelecekteki istihdam gereksinimlerine uygun nitelikli çalışan bulma öncelikli hedefimiz olup. Çalışanların firmamıza kattığın değerin farkındayız. Ve en önemli değerimizin çalışanlar olduğu bilincindeyiz. İnsan kaynakları yönetimi, insanı temel alan ve onun daha etkili, verimli, yararlı ve üretken olması, diğer yandan iş doyumuna sahip ve mutlu olabilmesi için gereken düzenlemelerin tamamını kapsar.

İşveren Olarak


İnsan gücü yönetimi her yöneticiyi ilgilendiren bir sorumluluktur. Çalışanlar kendilerini cesaretlendiren, kişisel gelişimi teşvik eden, amaç ve görevlerini yerine getiren ve yüksek ahlaki değerleri temsil eden bir kurumun üyesi olduklarında ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Hakan Ambalaj olarak çalışanlarımıza fikirlerini ve önerilerini rahatlıkla paylaşabildikleri saygılı ve güvenilir rahat bir iş ortamı sunduğumuza inanıyoruz.

İşletme Olarak


Biz mükemmeli hedefliyoruz ve sürekli kendimizi yenileme ve geliştirme çabasındayız. Bizim için müşteri memnuniyeti en önemli unsurdur. Biz müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü ve sürekli ilişkiler kurma azmindeyiz. İşimizi en iyi şekilde yaparak bulunduğumuz sektörde müşterilerimize en iyi en kaliteli ve en hesaplı ürünleri sunmaya çabalıyoruz. Bu alanda yapılan yolsuzlukların önünde durarak kalitemizden ödün vermiyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI FORMUMUZU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Copyright 2013 Hakan Ambalaj