Kurumsal

Vizyonumuz

Başta Bodrum ve çevresindeki ilçeler de olmak üzere Ambalaj ve Kullan At ürünlerinin toptan ve perakendeciliğini dünya standartlarında yapan öncü kuruluş olmak.

Misyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap vermek, müşterilerimize fiyat avantajı sağlamak,bol çeşit sunmanın yanında ihtiyaca uygun ödeme koşulları sunmak,rahat alışveriş yapabilme imkanı sağlamak.

Temel Amacımız

Müşterilerimizin temel ihtiyaçlarına en ekonomik çözümler sunmak.

Temel Değerlerimiz

  • Müşteri odaklı olmak
  • Fark Yaratmak
  • Güler yüz
  • İhtiyaçlara anında cevap vermek
  • Rahat Ortam
  • Güvenilirlik
  • Sadakat

Tarihçe

Ambalaj ve kullan at ürünlerinin bütün çeşitlerini bir arada sunan mağaza konsepti ile sektörde ilk olan Hakan Ambalaj, 11.03.1994 Yılından bu yana Muğla Bodrum'da ambalaj ürünlerinin toptan ve perakende satışını başarı ile sürdürmektedir.İş hacminin büyümesine paralel olarak ürün çeşitliliğini de arttıran Hakan Ambalaj, bunun sonucu olarak 2008 Yılında ilave yatırım da yaparak toptan satışta bölge lideri konumuna gelmiştir.

2010 Yılında şirketleşmesini tamamlayarak Hakan Ambalaj End.Tem.Ür.Gıd.San.İth.İhr.ve Tic. Ltd. Şti Unvanı ile ticari hayatına devam eden Hakan Ambalaj, yine 2010 Yılında perakende mağazalarını RAF adıyla birleştirip Raf markası adı altında ticari hayatına devam etmektedir.

2012 Yılında Konacık mağazasını açarak bu sektörde 2.Mağazasını açmış, 2012 yılında iş hacminin ve pazar payının büyümesi paralelinde Bodrum Konacık sanayi sitesinde 3.000 M2 Kapalı alanı olan deposuyla sektöre yatırım yapmayı sürdürmektedir. 2013 Yılının ortalarında yeni yerinde daha fazla ürün çeşidi ve mağazalarıyla misyonuna uygun hedeflerin de ilerlemektedir.

Copyright 2013 Hakan Ambalaj